#1 2009-01-31 18:07:13

Astro

http://i26.tinypic.com/2ez0183.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 35
Punktów :   
WWW

[Elera] Polacy hunceni?!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że najlepszy gracz w Tibii - Lord'Paulistinha zrezygnował z dalszej gry i odszedł na "emeryturę". Wiele osób ucieszył ten fakt, jednak okazuje się, że po tym wydarzeniu sytuacja na serwerze uległa znacznemu pogorszeniu. Była gildia LP (Lucis Ferre) z Lemol Babol na czele, zaczęła gnębić wysokopoziomowych graczy z Polski. Na oficjalnym forum gry powstał temat, w którym została opublikowana lista osób, które mają tzw. "hunted" od tejże gildii.

Doszło już do tego, że Polacy siedzą w swoich domkach lub w depo, a gdy tylko próbują wyjść, od razu są atakowani przez Brazylijczyków. O wychodzeniu na expowiska nie ma w ogóle mowy.


W związku z trudną sytuacją, Waleczny Knightt założył gildię, która ma na celu przywrócenie dawnego ładu i porządku na serwerze. Ale, niestety, nie wszyscy Polacy solidaryzują się ze sobą w tych ciężkich dla nich chwilach. Niejaki Tylmanos sprzymierzył się z Brazylijczykami i razem z nimi gnębi Polaków.


Jak widać odejście Lorda'Paulistinhy nie było korzystne dla serwera, a przynajmniej dla Polaków. Wielu graczy miało o nim niezbyt pochlebną opinię, jednak poniżej zamieszczam wypowiedź jednego z graczy, który znał go dość dobrze:


Kod:

Waleczny Knightt napisał:

    Lord'Paulistinha był bardzo w porządku, na przykład w stosunku do mnie. Zawsze mi pomagał, a kiedyś, kiedy zabili mnie za to, że jestem Polakiem, nałożył im payment 500k.
    Jeśli chodzi o zarzuty dotyczące botowania i sharowanie tej postaci, to powiem tyle, że był to najbardziej uczciwy człowiek, jakiego kiedykolwiek znałem. Za każdym razem, kiedy do niego pisałem, odpisywał mi i jestem pewien, że była to jedna i ta sama osoba. Jedyna rzecz, która zawsze mnie w nim wkurzała to to, że zawsze zajmował trzy respy Frost Dragonów, tak to był ok . Zarzuty o botowanie też są bezpodstawne, po prostu, ostatnimi czasy miał kłopoty z internetem.
    Mam nadzieję, że te słowa zmienią Waszą opinię o tym graczu i nie będzie już bezpodstawnych oskarżeń pod jego adresem.

Z tekstu zamieszczonego powyżej wynika, że na Elerze nie dzieje się dobrze. Jeśli chcesz pomóc w powstrzymaniu Brazylijczyków, dołącz do gildii Archenemy i walcz razem z rodakami o przywrócenie spokoju na serwerze.


Co myślicie o tym masowym huncie Polaków?

Źródło: hunted.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryluw.pun.pl www.fs.pun.pl www.centrumcs.pun.pl www.kinghtsoflight.pun.pl www.bakugan-gra.pun.pl